Yeni eklenen haberleri okumak için TIKLA!

Milli Savunma Üniversitesi (2019 - MSÜ) sınav sonuçları açıklandı

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının (2019-MSÜ) sınav sonuçları açıklandı.
Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının (2019-MSÜ) sınav sonuçları açıklandı. Sınava katılanlar cevap kağıtları ve kendi cevaplarına ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" adresinden 10 gün süre zarfında erişilebilecek.

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2019-MSÜ) soru cevapları ve aday cevapları adayların erişimine açıldı.

[post_ads]

ÖSYM de yer alan bilgiye göre 7 Nisan'da uygulanan 2019-MSÜ'ye giren adayların cevap kağıtlarının görüntüleri ve cevap kağıtlarına yaptıkları işaretlemelerin optik okuyucular tarafından okunması sonucu elde edilen aday cevapları ile soruların doğru cevaplarına "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden 10 gün süreyle erişilebilecek.

T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile sonuçlarına ulaşacak olan adaylar, cevaplarının ve cevap anahtarının yayınlandığı form üzerindeki soru numaralarını tıkladıklarında, her soru için açılan yeni pencerede soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabı ile ilgili soruya verdikleri cevabı inceleyebilecek.

[post_ads_2]

Sorular, adayın sınavda kullandığı kitapçığın soru ve seçenek diziliminde görüntülenecek. İlgili sayfada, adayların testlerdeki toplam doğru, yanlış ve boş cevap sayıları ile ham puanları da gösterilecek.

Görüntülenen sayfa, belge niteliği taşımayacak.
Lokosit

Yorum Gönder