Yeni eklenen haberleri okumak için TIKLA!

Facebook Hesabını Tamamen Silme

Facebook hesabınızı kapatmak ve tamamen silmek için ne yapmalısınız? Facebook hesabınızı komple ortadan kaldırmak için yapmanız gerekenler.
Facebook hesabını tamamen silme ve sonrasında yeniden açılmamasını isteyen kullanıcılar, hesaplarını dondurmak yerine komple silme işlemi yapması gerekmektedir. Aşağıda Facebook hesabını kalıcı olarak silme hakkında bilgiler yer almaktadır.

Facebook Hesabını Tamamen Silme
Facebook, hesapların anlık olarak kalıcı bir şekilde silinmesine müsaade etmemektedir. Hesabınızı kalıcı olarak yapmanız gereken tek şey, Facebook hesabınız açıkken aşağıdaki linke tıkladıktan sonra, ‘Hesabımı Sil’ butonuna tıklamak olacaktır.

[post_ads]

Facebook hesabınızı silmek için buraya tıklayın.


Ancak bu platformda hesabınızı sildiğinizde, arkadaşlarınıza ya da herhangi birine göndermiş olduğunuz mesajların, karşı taraftan silinmeyeceğini unutmayın.

Facebook hesap silme yapmadan önce unutmamanız gereken bir diğer hususta, hesabınızı sildikten sonra sayfa ve gruplarınızda yönetici atamamışsanız, bunlarında silinecek olmasıdır. Bu nedenle dilerseniz sayfa ve gruplarınız için, güvendiğiniz birisine tam yetki vermeniz sağlıklı olacaktır.

[post_ads_2]
Lokosit

1 yorum

  1. evli bayanların bugünlerde aldatma amaçlı kullandığı mecralar oldu facebook ve instagram.